Violent Attack: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|ViolentAttack}} | | {{SkillText|True|ViolentAttack}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|KR=true|ViolentAttackKR}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |