Obsidian Moon: Difference between revisions
From Elwiki
→Related Skills
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| width="40" | [[File:SilentShadowPassive1.png]] | | width="40" | [[File:SilentShadowPassive1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Memory's End]] | | align="center" width="150" | [[Memory's End]] | ||
| width="40" | [[File:SilentShadowPassive4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Plunge]] | |||
| width="40" | [[File:SilentShadowTPassive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Awakened Will: Silent Shadow]] | |||
| width="40" | [[File:SilentShadowTPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[White Night]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:LiberatorPassive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Unfamiliar Dawn]] | |||
| width="40" | [[File:LiberatorPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[End and Beginning]] | |||
|} | |} | ||