Ice Rune: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 371% || 23% || rowspan="10" | 7 Seconds || rowspan="20" | 30 MP || rowspan="20" | 6 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 371% || 23% || rowspan="10" | 7 Seconds || rowspan="20" | 30 MP || rowspan="20" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || || | | align="left" | 2 || 388% || 24% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || || | | align="left" | 3 || 48 || 404% || 25% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 52 || 421% || 26% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 56 || 438% || 27% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 60 || 454% || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 64 || 471% || 29% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 68 || 488% || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 505% || 31% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |