Status Effects/Freeze: Difference between revisions
From Elwiki
→Causes
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→Causes) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
| Water Orb || 4 seconds | | Water Orb || 4 seconds | ||
|- | |||
| Fire Crystal || 4 seconds | |||
|- | |||
| Wrath of Denif || 10 seconds | |||
|- | |||
| Pesop's Water Orb || 4 seconds | |||
|- | |||
| Tough Zongzi || 4 seconds | |||
|- | |||
| Witch's Rainbow Orb || 4 seconds | |||
|} | |} | ||
|} | |} |