Communion: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
! [Edel Eid Response Skill] MP Usage Decrease !! Duration !! [Edel Eid Response Skill] Cooldown Decrease | ! [Edel Eid Response Skill] MP Usage Decrease !! Duration !! [Edel Eid Response Skill] Cooldown Decrease | ||
|- | |- | ||
| colspan="5" | {{PvE | | colspan="5" | {{PvE}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || | | align="left" | 1 || 60 || 4% || rowspan=4 | 30 Seconds || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 62 || | | align="left" | 2 || 62 || 6% || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 66 || | | align="left" | 3 || 66 || 8% || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 99 || 10% || 20% | | align="left" | 4 || 99 || 10% || 20% | ||
|- | |||
| colspan="5" | {{PvP}} | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || 60 || 2% || rowspan=4 | 30 Seconds || 5% | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 62 || 3% || 10% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 66 || 4% || 15% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 5% || 20% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |