Event Maps: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|Velder Academy Library|E-1|Event}} | | {{ddeck|Velder Academy Library|E-1|Event}} | ||
| {{ddeck|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Event}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|Velder Academy Concert|VelderAcademyConcertHall|Event}} | | {{ddeck|Velder Academy Concert|VelderAcademyConcertHall|Event}} | ||
| {{ddeck|Dessert Cafe|DessertCafe|Event}} | | {{ddeck|Dessert Cafe|DessertCafe|Event}} | ||
|- | |- |