Skill Tree: Raven ST2: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:RSActive3.png|link=Power Assault]] | ||
| 5- | | | ||
| 10- | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:STactive1.png|link=Shadow Step]] | ||
| | | Level 0 (2 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| [[File:RAactive3.PNG|link=Breaking Fist]] | |||
| | |||
|[[File:RActive1.png|link=Burning Rush]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]] | |||
| Level 5 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RSActive4.png|link=Earth Break]] | |||
| | |||
|[[File:RFactive1.png|link=Ground Impact]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 10 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RavenNew1.png|link=Mega Drill Break]] | |||
| | |||
| [[File:RSActive1.png|link=Maximum Cannon]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:RPassive5.png|link=Counter Chance]] | |||
| Level 15 (2 SP) (2 SP) (7 SP, 2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RSActive2.png|link=Cannon Blade]] | |||
| | |||
|[[File:RSActive5.png|link=Seven Burst]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 20 (2 SP) | |||
|} |