Harsh Chaser: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| {{SkillText|True|1.2}} | | {{SkillText|True|1.2}} | ||
|} | |} | ||
=== 06/20/2019 KR Patch version === | |||
{| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| [[Image:HarshChaserR.png]] | |||
| {{SkillType|SA|S}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Destruction}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|1.2}} | |||
|} | |||
== Requirements == | == Requirements == |