Consumable/Events: Difference between revisions
From Elwiki
m (→Events) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→Events) |
||
Line 872: | Line 872: | ||
| Recover 75% HP<br/>Recover 75% MP<br/>Cooldown Time: 30 secs. | | Recover 75% HP<br/>Recover 75% MP<br/>Cooldown Time: 30 secs. | ||
| [[Prof. Pho Growth Guide]] | | [[Prof. Pho Growth Guide]] | ||
|- | |||
| [[File:Item - Nutritious Flamingo Bread.png]] | |||
| '''Nutritious Flamingo Bread''' | |||
| Food | |||
| | |||
| Recover 30% HP<br>Recover 30% MP<br>Cooldown Time: 30 secs. | |||
| 2022 April Fools event | |||
|} | |} |