Soundtrack: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 265: | Line 265: | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=HpOllRbvv9o '''''guild_agit'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=HpOllRbvv9o '''''guild_agit'''''] | ||
| Guild Base | | Guild Base | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | Elsword Sound Team | ||
|- | |||
| [http://www.youtube.com/watch?v=yx6Qj91IAvA '''''guild_agit17'''''] | |||
| Hanging Garden of Water | |||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=QYHQb00ljDs '''''halloween'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=QYHQb00ljDs '''''halloween'''''] |