Template:KD1: Difference between revisions
From Elwiki
Line 223: | Line 223: | ||
| 8 | | 8 | ||
| '''LA''' | | '''LA''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | →→ZZ'''X''' | |||
| 0 | |||
| '''P''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | →→↑X'''Z''' | | align=left | →→↑X'''Z''' |
Revision as of 09:21, 20 April 2014
Knight
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sword Knight
|
Lord Knight
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Magic Knight
|
Rune Slayer
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sheath Knight
|
Infinity Sword
|