Gust Storm: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || - || 228% || 183% || 209% | | align="left" | 21 || - || 228% || 183% || 209% | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || - || 231% || 186% || 212% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |