Shockwave - Cutter: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Sword Wave (Magical) !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Sword Wave (Magical) !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% per hit || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% per hit || rowspan="23" | 200 MP || rowspan="23" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 186% per hit | | align="left" | 2 || 186% per hit | ||
Line 62: | Line 62: | ||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 291% per hit | | align="left" | 20 (M) || 82 || 291% per hit | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || -* || 297% per hit | | align="left" | 21 || rowspan="3" | -* || 297% per hit | ||
|- | |||
| align="left" | 22 || 303% per hit | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 309% per hit | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |