Guillotine Press: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 298% Damage | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1191% Damage | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>200MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>10 Seconds</center> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 358% Damage | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 1430% Damage | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 417% Damage | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 1668% Damage | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 477% Damage | ||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | 1906% Damage | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 567% Damage | | rowspan="1" | 567% Damage | ||
| rowspan="1" | 2264% Damage | | rowspan="1" | 2264% Damage | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 656% Damage | |||
| rowspan="1" | 2621% Damage | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{BaMSkills}} | {{BaMSkills}} |