Harsh Chaser: Difference between revisions
From Elwiki
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| align="center" rowspan="1" | 450% | | align="center" rowspan="1" | 450% | ||
|} | |} | ||
== After 29/03/12 patch (KR only) Skill Infomation == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Physical Damage''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Range''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Hits''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 1 Hit | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 30MP | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 7s | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| align="center" rowspan="1" | 450% | |||
| align="center" rowspan="1" | 700 | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | <br> | ||
== [[Skill Note]] == | == [[Skill Note]] == |