Counter Chance: Difference between revisions
no edit summary
(Actually its useful anywhere.) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 100% | |||
|} | |||
== Skill Information == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:white" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:white" | <center>'''Chance'''</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| rowspan="1" | 100% | | rowspan="1" | 100% | ||
|} | |} |