Freezing Point Investigation: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 41% | | align="left" | 15 || 72 || 41% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 44% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 46% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 49% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 51% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 86 || 54% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |