Heavy Stunner: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "== Skill Information ==" to "== Skill Information == {{#Widget:AdsenseR}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Chance !! Duration | ! Chance !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 598% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 598% || rowspan="21" | 100% || rowspan="21" | 2 Seconds || rowspan="21" | 40 MP || rowspan="21" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 617% | | align="left" | 2 || 617% | ||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 909% | | align="left" | 17 || 73 || 909% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 929% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 948% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 968% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 987% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |