Magic Knight: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
{{CX}} 200% Phy. Damage <br> | {{CX}} 200% Phy. Damage <br> | ||
{{CZ}} 270% Mag. Damage | {{CZ}} 270% Mag. Damage | ||
|- | |||
| [[Image:Mk4.png]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Mk5.png]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Mk6.png]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |