Spell: Spiritual Eye: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 73 || 30% || 10% | | align="left" | 3 || 73 || 30% || 10% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 40% || 12.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |