Output Exchange: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || colspan="2" | 6% || 40% | | align="left" | 3 || 68 || colspan="2" | 6% || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || colspan="2" | 8% || 50% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |