Elrianode: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|11-1|11-1|Hall of El}} | | {{ddeck|11-1|11-1|Hall of El}} | ||
| {{ddeck|11- | | {{ddeck|11-4|DunnoDungeon|Debrian Research Institute}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|11-2|11-2|Water Dragon Sanctum}} | | {{ddeck|11-2|11-2|Water Dragon Sanctum}} | ||
| {{ddeck|11- | | {{ddeck|11-5|DunnoDungeon|El Tower Defense}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|11-3|11-3|Elrianode City}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |