Elder: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|2-1|2-1_(Revamped)|Shadow Forest}} | | {{ddeck|2-1|2-1_(Revamped)|Shadow Forest}} | ||
| {{ddeck|2-2|2-2_(Renewal)|Banthus Cave}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|2-3|2-3_(Renewal)|Underground Waterway}} | |||
| {{ddeck|2-4|2-4_(Renewal)|Suburbs of Wally's Castle}} | | {{ddeck|2-4|2-4_(Renewal)|Suburbs of Wally's Castle}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|2-5|2-5_(Renewal)|Wally's Castle}} | | {{ddeck|2-5|2-5_(Renewal)|Wally's Castle}} | ||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |