Ice Burners: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 180: | Line 180: | ||
| [[File:NerIB.png]] | | [[File:NerIB.png]] | ||
| Ice Burner (Nereid) | | Ice Burner (Nereid) | ||
| [[File:flag-us.png]] TBA | |||
|- | |||
| [[File:IB - Brillant Knight.png]] | |||
| Ice Burner (Brillant Knight) | |||
| [[File:flag-us.png]] TBA | | [[File:flag-us.png]] TBA | ||
|}<span style="display:none">}}</span> | |}<span style="display:none">}}</span> | ||
Line 399: | Line 403: | ||
|- | |- | ||
| [[File:CALabyIB.png]] | | [[File:CALabyIB.png]] | ||
| Ice Burner (Chess - Arena) | | Ice Burner (Chess - Arena, Laby) | ||
| [[File:flag-us.png]] TBA | |||
|- | |||
| [[File:IB - Miracle Alchemist (Laby).png]] | |||
| Ice Burner (Miracle Alchemist, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] TBA | |||
|- | |||
| [[File:IB - Millennium Fox (Laby).png]] | |||
| Ice Burner (Millennium Fox, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] TBA | | [[File:flag-us.png]] TBA | ||
|}<span style="display:none">}}</span> | |}<span style="display:none">}}</span> | ||
Line 630: | Line 642: | ||
[[File:Flag-us.png|20px]] [[File:MGIB.png|40px]] [[Mechanic General]] | [[File:Flag-us.png|20px]] [[File:MGIB.png|40px]] [[Mechanic General]] | ||
[[File:Korean Flag.png|20px]] [[File: | [[File:Korean Flag.png|20px]] [[File:IB - Brillant Knight.png|40px]] [[Brilliant Knight]] | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |