Heaven's Wrath: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 775% || 914% || 1551% | | align="left" | 1 || 65 || 775% || 914% || 1551% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || 833% || 983% || 1667% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 891% || 1051% || 1784% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 949% || 1120% || 1900% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || 1008% || 1188% || 2016% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 90 || 1066% || 1257% || 2133% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 95 || 1124% || 1325% || 2249% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 100 || 1182% || 1394% || 2365% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 105 || 1240% || 1462% || 2482% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 110 || 1298% || 1531% || 2598% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 115 || 1356% || 1600% || 2714% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 120 || 1414% || 1668% || 2831% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 125 || 1473% || 1737% || 2947% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 130 || 1531% || 1805% || 3063% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 135 || 1589% || 1874% || 3180% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 140 || 1647% || 1942% || 3296% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 145 || 1705% || 2011% || 3412% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 150 || 1763% || 2079% || 3529% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 155 || 1821% || 2148% || 3645% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 160 || 1879% || 2216% || 3761% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 165 || 1938% || 2285% || 3878% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 170 || 1996% || 2354% || 3994% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 175 || 2054% || 2422% || 4110% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 180 || 2112% || 2491% || 4226% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 185 || 2170% || 2559% || 4343% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 190 || 2228% || 2628% || 4459% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 195 || 2286% || 2696% || 4575% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 200 || 2344% || 2765% || 4692% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 205 || 2403% || 2833% || 4808% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 210 || 2461% || 2902% || 4924% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{SDSkills}} | {{SDSkills}} |