Raven: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|weapon=Blade, Nasod Arm | |weapon=Blade, Nasod Arm | ||
|tree=<span style="display:none">{{</span> | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| | {{Class Tree| | ||
|- | | 1-1=[[Image:STNEW.png|40px|link=Sword Taker]] | ||
| 1-2=[[Image:BMNEW.png|40px|link=Blade Master]] | |||
| 1-3=[[Image:FBNEW.png|40px|link=Furious Blade]] | |||
| 2-0=[[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |||
| | | 2-1=[[Image:OTNEW.png|40px|link=Over Taker]] | ||
| 2-2=[[Image:RFNEW.png|40px|link=Reckless Fist]] | |||
| | | 2-3=[[Image:RHNEW.png|40px|link=Rage Hearts]] | ||
| 3-1=[[Image:WTNEW.png|40px|link=Weapon Taker]] | |||
|- | | 3-2=[[Image:VCNEW.png|40px|link=Veteran Commander]] | ||
| 3-3=[[File:Icon - Nova Imperator.png|40px|link=Nova Imperator]] | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
|VA= [[File:Korean_Flag.png|20px]] 박성태 (Park Sung-tae)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 宮野 真守 (Miyano Mamoru)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] RIKI<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brian Beacock<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Florian Hoffmann<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Alex Messegué<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Cédric Dumond<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Paolo Sesana<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Krzysztof Plewako-Szczerbiński<br>[[File:English Flag.png|20px]] Steve Hudson | |VA= [[File:Korean_Flag.png|20px]] 박성태 (Park Sung-tae)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 宮野 真守 (Miyano Mamoru)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] RIKI<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brian Beacock<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Florian Hoffmann<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Alex Messegué<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Cédric Dumond<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Paolo Sesana<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Krzysztof Plewako-Szczerbiński<br>[[File:English Flag.png|20px]] Steve Hudson |