Geyser Plains: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| MobC2=Reactive Mobs: | | MobC2=Reactive Mobs: | ||
| Mob1=<span style="display:none">{{</span> | | Mob1=<span style="display:none">{{</span> | ||
| [[File:Dunno.png|60px]] | |||
|'''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:GPmob2Face.png|60px]] | |||
| '''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:GPmob3Face.png|60px]] | |||
| '''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|60px]] | |||
| '''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:GPmob5Face.png|60px]] | |||
| '''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:GPmob6Face.png|60px]] | |||
| '''???''' - | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
| MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> | | MiniBoss=<span style="display:none">{{</span> |