Bloodia/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
< Bloodia
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Bloodia2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Death Hawk]] | | align="center" width="150" | [[Death Hawk]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia5.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia6.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia7.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia8.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 28: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Bloodia1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Headshot(Rose)|Headshot]] | | align="center" width="150" | [[Headshot(Rose)|Headshot]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia4.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|} | |} | ||
Line 26: | Line 41: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Bloodia3.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | | ||
|} | |||
| valign="top" | | |||
=== Buff === | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Bloodia9.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 05:16, 28 January 2016
Special Active
|
Active
|
Passive |
Buff |