Noah/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
< Noah
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | | width="40" | [[Image:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Fragmentation]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Chilling Crescent]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Time Between Dog And Wolf]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Black Moon]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rush]] {{Locked Skill|Basic}} | |||
|} | |} | ||
Line 19: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | | width="40" | [[Image:Dunno.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Dagger]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Moon Shadow]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 20:59, 17 December 2020
Special Active
|
Active
|
Couple Skill
|