Template:KD2: Difference between revisions
From Elwiki
Line 205: | Line 205: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| 0 | | 0 | ||
| ''' | | '''LA1''' | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | X'''Z''' | | align=left | X'''Z''' | ||
Line 218: | Line 218: | ||
|- | |- | ||
| XXZ'''Z''' | | XXZ'''Z''' | ||
|- align=center | |||
| align=left rowspan=2 | XX→'''X''' | |||
| 0 * 6 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| 0 | |||
| '''LA1''' | |||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Statue of Glory]] | | align=left | [[Statue of Glory]] |
Revision as of 11:02, 20 April 2014
Magician
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dark Magician
|
Void Princess
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
High Magician
|
Elemental Master
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Battle Magician
|
Dimension Witch
|