Pet Guide: Difference between revisions
From Elwiki
→Pet Evolution
m (→Pet Evolution) |
|||
Line 147: | Line 147: | ||
[[File:PetGuide3.png]] | [[File:PetGuide3.png]] | ||
===Evolution Forms=== | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Name''' | |||
! width="1" |'''Stage 1''' | |||
! width="1" |'''Stage 2''' | |||
! width="1" |'''Stage 3''' | |||
! width="1" |'''Stage 4''' | |||
|- | |||
| Petit Phoru | |||
| [[File:Petit_STG1.png]] | |||
| [[File:Petit_STG2.png]] | |||
| [[File:Petit_STG3.png]] | |||
| [[File:Petit_STG4.png]] | |||
|- | |||
| Ancient Phoru | |||
| [[File:Ancient_STG1.png]] | |||
| [[File:Ancient_STG2.png]] | |||
| [[File:Ancient_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Tree Knight | |||
| [[File:TreeK_STG1.png]] | |||
| [[File:TreeK_STG2.png]] | |||
| [[File:TreeK_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Rudolph Phoru | |||
| [[File:Rudolph_STG1.png]] | |||
| [[File:Rudolph_STG2.png]] | |||
| [[File:Rudolph_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Magician | |||
| [[File:Magician_STG1.png]] | |||
| [[File:Magician_STG2.png]] | |||
| [[File:Magician_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Mystic: Normal | |||
| [[File:MystNorm_STG1.png]] | |||
| [[File:MystNorm_STG2.png]] | |||
| [[File:MystNorm_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Mystic: Red | |||
| [[File:MystRed_STG1.png]] | |||
| [[File:MystRed_STG2.png]] | |||
| [[File:MystRed_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Mystic: White | |||
| [[File:MystWhite_STG1.png]] | |||
| [[File:MystWhite_STG2.png]] | |||
| [[File:MystWhite_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| Mystic: Yellow | |||
| [[File:MystYell_STG1.png]] | |||
| [[File:MystYell_STG2.png]] | |||
| [[File:MystYell_STG3.png]] | |||
| | |||
|- | |||
| ??? | |||
| [[File:DBABB_STG1.png]] | |||
| [[File:DBABB_STG2.png]] | |||
| [[File:DBABB_STG3.png]] | |||
| | |||
|} | |||
==Pet Skills== | ==Pet Skills== |