Shadow: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 31: | Line 31: | ||
! Damage (Magical) !! Knockdown !! Magical Attack/Defense Reduction !! Debuff Duration | ! Damage (Magical) !! Knockdown !! Magical Attack/Defense Reduction !! Debuff Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || | | align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || 211% || -10 || 15% || rowspan="10" | 3 Seconds || 4 Seconds || rowspan="10" | 40 MP || rowspan="10" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 2 || | | align="left"| 2 || 220% || -11.5 || 17% || 5.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 3 || 53 || | | align="left"| 3 || 53 || 230% || -13 || 19% || 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 4 || 57 || | | align="left"| 4 || 57 || 239% || -14.5 || 21% || 8.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 5 || 61 || | | align="left"| 5 || 61 || 249% || -16 || 23% || 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 6 || 65 || | | align="left"| 6 || 65 || 258% || -17.5 || 25% || 11.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 7 || 69 || | | align="left"| 7 || 69 || 268% || -19 || 27% || 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 8 || 73 || | | align="left"| 8 || 73 || 277% || -20.5 || 29% || 14.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 9 || 77 || | | align="left"| 9 || 77 || 287% || -22 || 31% || 16 Seconds | ||
|- | |||
| align="left"| 10 || 81* || 296% || -23.5 || 33% || 17.5 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |