Initiate: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Information ==" to "== Skill Information == {{#Widget:AdsenseR}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Hitstun<br>(Seconds) !! Damage Bonus !! MP Gain | ! Hitstun<br>(Seconds) !! Damage Bonus !! MP Gain | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 0 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 0 || 13% || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 0.01 || | | align="left" | 2 || 0.01 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || 0.02 || | | align="left" | 3 || 53 || 0.02 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || 0.03 || | | align="left" | 4 || 57 || 0.03 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || 0.04 || | | align="left" | 5 || 61 || 0.04 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || 0.05 || | | align="left" | 6 || 65 || 0.05 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || 0.06 || | | align="left" | 7 || 69 || 0.06 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 0.07 || | | align="left" | 8 || 73 || 0.07 || % || % | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 0.08 || 50% || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 0.09 || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |