Pet Guide: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 903: | Line 903: | ||
| [[File:Kumiho_Cursed2.jpg]] | | [[File:Kumiho_Cursed2.jpg]] | ||
| [[File:Kumiho_Cursed3.jpg]] | | [[File:Kumiho_Cursed3.jpg]] | ||
|- | |||
| Kumiho: ?? | |||
| [[File:Kumiho_Water1.png]] | |||
| [[File:Kumiho_Water2.png]] | |||
| [[File:Kumiho_Water3.png]] | |||
|- | |- | ||
| Millennium Fox | | Millennium Fox | ||
Line 1,045: | Line 1,050: | ||
| [[File:Marionette2.png]] | | [[File:Marionette2.png]] | ||
| [[File:Marionette3.png]] | | [[File:Marionette3.png]] | ||
|- | |||
| ?? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Marionette4.png]] | |||
|- | |- | ||
| Halloween Teddy Bear | | Halloween Teddy Bear | ||
Line 1,727: | Line 1,738: | ||
| [[File:Kumiho_Cursed2.jpg]] x8 | | [[File:Kumiho_Cursed2.jpg]] x8 | ||
| [[File:Kumiho_Cursed3.jpg]] x16 | | [[File:Kumiho_Cursed3.jpg]] x16 | ||
|- | |||
| Kumiho: ?? | |||
| [[File:Kumiho_Water1.png]] | |||
| [[File:Kumiho_Water2.png]] | |||
| [[File:Kumiho_Water3.png]] | |||
|- | |- | ||
| Millennium Fox | | Millennium Fox | ||
Line 1,869: | Line 1,885: | ||
| [[File:Marionette2.png]] x8 | | [[File:Marionette2.png]] x8 | ||
| [[File:Marionette3.png]] x12 | | [[File:Marionette3.png]] x12 | ||
|- | |||
| ?? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Marionette4.png]] | |||
|- | |- | ||
| Halloween Teddy Bear | | Halloween Teddy Bear |