Head Shot (Rose): Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|ECP Skill}} | | {{SkillText|ECP Skill}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Headshot}} | |||
|} | |} | ||
Shironsaki (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|ECP Skill}} | | {{SkillText|ECP Skill}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Headshot}} | |||
|} | |} | ||