Aura Speed Accelerator: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| rowspan="1" | <center>+25%</center> | | rowspan="1" | <center>+25%</center> | ||
| rowspan="1" | <center>+5%</center> | | rowspan="1" | <center>+5%</center> | ||
| rowspan="1" | <center>45 Seconds</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | <center>+5%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>+30%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>+6%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>45 Seconds</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| rowspan="1" | <center>+5%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>+35%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>+7%</center> | |||
| rowspan="1" | <center>45 Seconds</center> | | rowspan="1" | <center>45 Seconds</center> | ||
|} | |} |