Airelinna - Nymph: Difference between revisions
From Elwiki
Update Detail
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
(Update Detail) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Healing<br>Factor !! Mag, Phy<br>Attack !! Attack<br>Speed !! Movement<br>Speed !! Jump<br>Speed | ! Healing<br>Factor !! Mag, Phy<br>Attack !! Attack<br>Speed !! Movement<br>Speed !! Jump<br>Speed | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 0.35% || 2% || colspan="3" | 7% || 14 || rowspan="20" | 100 MP || rowspan="20" | 18 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || || || || | | | align="left" | 2 || 0.37% || 4% || colspan="3" | 9% || 16 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || || || || || || | | align="left" | 3 || 58 || 0.39% || 6% || colspan="3" | 11% || 18 | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 62 || 0.41% || 8% || colspan="3" | 13% || 20 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 66 || 0.43% || 10% || colspan="3" | 15% || 22 | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 70 || 0.45% || 12% || colspan="3" | 17% || 24 | |||
|} | |} | ||