El Search Party Collection: Difference between revisions
From Elwiki
→Class Effects
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 161: | Line 161: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Icon - Path Finder.png|link=Path Finder]] || [[File:Icon - Achlys.png|link=Achlys]] || {{MasterOverlay|Achlys|Gaia|link=Achlys#Master Class}} || Hyper Active Skill Damage Increase || 3% || 4% || 5% || || || | | [[File:Icon - Path Finder.png|link=Path Finder]] || [[File:Icon - Achlys.png|link=Achlys]] || {{MasterOverlay|Achlys|Gaia|link=Achlys#Master Class}} || Hyper Active Skill Damage Increase || 3% || 4% || 5% || || || | ||
|- | |||
| [[File:Icon - Trick Finder.png|link=Trick Finder]] || [[File:Icon - Mischief.png|link=Mischief]] || {{MasterOverlay|Mischief|Gaia|link=Mischief#Master Class}} || Master Skill Damage Increase || 2% || 3% || 4% || || || | |||
|} | |} | ||