Skill Tree: Ara ST1: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| | | | ||
| 30SP | | 30SP | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Tigerclaw.png|link=Tiger Stance 2 : Tiger Claw]] | |||
| 35 SP | |||
|} | |} |
Revision as of 14:38, 23 November 2018
File:CSZE.png | 0 SP | ||||
5 SP | |||||
10 SP | |||||
15 SP | |||||
File:ShadowRising2.png | 20 SP | ||||
25 SP | |||||
30SP | |||||
35 SP |