Chaos Cannon: Difference between revisions
From Elwiki
Luigi2cool (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|} | |} | ||
{ | == Requirements == | ||
| | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |||
| | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF"| '''Class''' | ||
| | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF"| '''Master''' | ||
| | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#99CCFF"| '''SP Requirement''' | ||
|- | |||
| [[Shelling Guardian]] | |||
| <center>Lv5</center> | |||
| <center>65 SP</center> | |||
|} | |||
Line 32: | Line 35: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 75% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 75% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 448% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 448% | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 80% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 12 seconds | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 12 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 60 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 300mp | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | ||
Line 56: | Line 59: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 851% | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 851% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20 seconds | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 20 seconds | ||
|} | |} | ||
== Tip and Details == | == Tip and Details == |