Nimble Movement: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Attack Speed Increase | ! Skill Level !! Required Level !! Attack Speed Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || + | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || +4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || + | | align="left" | 2 || +4.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || + | | align="left" | 3 || 36 || +5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || + | | align="left" | 4 || 39 || +5.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || + | | align="left" | 5 || 42 || +6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || + | | align="left" | 6 || 45 || +6.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || + | | align="left" | 7 || 48 || +7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || + | | align="left" | 8 || 51 || +7.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || + | | align="left" | 9 || 54 || +8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || + | | align="left" | 10 || 57 || +8.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || + | | align="left" | 11 || 60 || +9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || + | | align="left" | 12 || 63 || +9.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || + | | align="left" | 13 || 66 || +10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || + | | align="left" | 14 || 69 || +10.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || + | | align="left" | 15 || 72 || +11% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || +11.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || +12% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || +12.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || +13% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || +13.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |