Skill Tree: Code: Exotic ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:Explosion Impact.PNG|link=Explosion Impact]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magic Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:Metal Dust.PNG|link=Metal Dust Aura]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Energy Conversion.PNG|link=Mana Conversion]] | |||
| Level 25 (3 SP) (7 SP, 2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Hornet_Sting.PNG|link=Hornet Sting - Explosion]] | |||
| | |||
|[[File:Shaped Charge.png|link=Hornet Sting - Swift Charge]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Elegant Steps.PNG|link=Graceful Step]] | |||
| | |||
|[[File:CAPassive2.png|link=Electron Ball Training]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Queen's Throne.PNG|link=Queen's Throne]] | |||
| | |||
|[[File:Junk_Break.PNG|link=Junk Break]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Mega Electronball.PNG|link=Mega Electron Ball]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |