Eternity Winner/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "class="related-skills uneven"" to "class="related-skills"") |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| align="center" width="150" | [[Kapow Punch/ModA|Kapow Punch]] {{Mod Cube|1}} | | align="center" width="150" | [[Kapow Punch/ModA|Kapow Punch]] {{Mod Cube|1}} | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill8.png}} | | width="40" | {{Force|SparkyChildSkill8.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Super Laby Bomb/ModA|Super Laby Bomb]] {{Mod Cube|1}} | | align="center" width="150" | [[Super Laby Bomb/ModA|Super Laby Bomb]] {{Mod Cube|1}} | ||
| width="40" | {{Force|RumblePumnSkill5.png}} | | width="40" | {{Force|RumblePumnSkill5.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[I am Stone/ModA|I am Stone]] {{Mod Cube|2}} | | align="center" width="150" | [[I am Stone/ModA|I am Stone]] {{Mod Cube|2}} | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill3.png}} | | width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill3.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Screw Punch/ModA|Screw Punch]] {{Mod Cube|2}} | | align="center" width="150" | [[Screw Punch/ModA|Screw Punch]] {{Mod Cube|2}} | ||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill7.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Smash/ModA|Smash]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill4.png}} | | width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill4.png}} |