Skill Tree: Over Taker ST2: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| 15- | | | ||
| | | [[File:HellDive.png|link=Hell Dive]] | ||
| 25- | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:Basic_Magic_Training.PNG|link=Basic Magical Offense Training]] | ||
| | | Level 15 (3 SP) | ||
| 35- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| [[File:Valkyrie Javelin.png|link=Valkyrie's Javelin]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:STPassive1.png|link=Infinite Cause]] | |||
| Level 25 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RArmorBreak.png|link=Armor Crash]] | |||
| | |||
| [[File:Weaponbreaker.png|link=Weapon Crash|Weapon Crash]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 30 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Chragebolt.png|link=Charged Bolt - Hedgehog]] | |||
| | |||
| [[File:ChargeBoltBlood.png|link=Charged Bolt - Bloody Thorns]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| | |||
| Level 35 (3 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Guardianstrike.png|link=Guardian Strike]] | |||
| | |||
| [[File:Nuclear.png|link=Nuclear]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}"| [[File:STPassive4.png|link=Shadow Piercing]] | |||
| Level 40 (3 SP) | |||
|} |