Diabla/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
< Diabla
Gameboy224 (talk | contribs) (→Active) |
EpicCupcake (talk | contribs) (→Active) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| width="40" | [[Image:DemActive15.png]] | | width="40" | [[Image:DemActive15.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Abyss Strike]] | | align="center" width="150" | [[Abyss Strike]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive16.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Phantom Rush]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 05:20, 3 May 2016
Special Active
|
Active
|
Buff
|
Passive
|