Diabla/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
< Diabla
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| align="center" width="150" | [[Communication - Absorb]] | | align="center" width="150" | [[Communication - Absorb]] | ||
|} | |} | ||
|} | |||
=== Altar of Evil === | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive5.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Nightmare Chain]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mortal Fear]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DemActive7.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dark Plasma]] | |||
|- | |||
|} | |} |
Revision as of 07:10, 3 May 2016
Special Active
|
Active
|
Buff
|
Passive
|
Altar of Evil
Nightmare Chain | |
Mortal Fear | |
Dark Plasma |