Crescent Cut: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 56: | Line 56: | ||
| align="center" rowspan="1" | 360% | | align="center" rowspan="1" | 360% | ||
| align="center" rowspan="1" | 480% | | align="center" rowspan="1" | 480% | ||
|} | |||
== After 29/03/12 patch (KR only) Skill Infomation == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''1st + 2nd Slash <br/> (Physical Damage)''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>'''Last Hit'''</center> | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Hits''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''MP''' | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Cooldown''' | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 3 Hits | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 100MP | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 5 Seconds | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
| align="center" rowspan="1" | | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| align="center" rowspan="1" | 446% | |||
| align="center" rowspan="1" | 584% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |