Airelinna - Nymph: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! HP Recovery !! Mag./Phy.<br>Attack !! Attack<br>Speed !! Movement<br>Speed !! Jump<br>Speed | ! HP Recovery !! Mag./Phy.<br>Attack !! Attack<br>Speed !! Movement<br>Speed !! Jump<br>Speed | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 0. | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 0.40% || colspan="4" | 8% || rowspan="9" | 20 Seconds || rowspan="9" | 120 MP || rowspan="9" | 20 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 0. | | align="left" | 2 || 0.46% || colspan="4" | 9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 0. | | align="left" | 3 || 58 || 0.52% || colspan="4" | 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 0. | | align="left" | 4 || 62 || 0.58% || colspan="4" | 11% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 0. | | align="left" | 5 || 66 || 0.64% || colspan="4" | 12% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 0. | | align="left" | 6 || 70 || 0.7% || colspan="4" | 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 0. | | align="left" | 7 || 74 || 0.76% || colspan="4" | 14% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 0.82% || colspan="4" | 15% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 0.88% || colspan="4" | 16% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |