Status Effects/Faint: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Causes) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| [[Impact Smash]] || 2 seconds | | [[Impact Smash]] || 2 seconds | ||
|- | |||
| [[Sonic Blade]] || 2 seconds | |||
|- | |- | ||
| [[Lightning Bolt]] || 2 second | | [[Lightning Bolt]] || 2 second |