Blade Master/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) m (Protected "Blade Master/Skills-KR" ([Edit=Allow only administrators] (indefinite) [Move=Allow only administrators] (indefinite))) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| width="40" | [[Image:STPassive3.png]] | | width="40" | [[Image:STPassive3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Trained Body]] | | align="center" width="150" | [[Trained Body]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:RavenNew13.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Shadow Thrust|Shadow]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:Emergency Escape.PNG]] | | width="40" | [[Image:Emergency Escape.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Emergency Escape! | | align="center" width="150" | [[Emergency Escape!]] [[image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |